Vatbuz Akıllı İklimlendirme Sistemleri A.Ş. TR Vatbuz Akıllı İklimlendirme Sistemleri A.Ş. EN

Kalite

      En iyi reklamın müşteri referansları olduğunu bilen, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inanan şirketimiz, yıllardır müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

      Yüksek kaliteyi yakalamak için, cihazlarımızda kullandığımız ürünlerde güvenilirliği yüksek markalar tercih edilmektedir. Fuarlar ve uluslararası yayınlardan teknolojideki değişmeler ve yenilikler yakından takip edilmekte ve esnek üretim yapısı sayesinde kısa sürede yeni teknolojilere geçiş yapılmaktadır. Özenle üretilen ürünlerimizin tamamı teslimden önce test amaçlı çalıştırılır, kalite ve operasyonel testlerinden geçirilir.

        Bir yıllık garanti ile satışa sunulan cihazlarımız için periyodik bakımları dışında da, garanti süresinden sonra bile her hangi bir arıza durumunda bize ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Geniş servis ağımız ile her hangi bir arıza anında size en kısa sürede ulaşarak müşteri memnuniyetini satıştan sonra da sürdürüyoruz. İddia ettiğimiz bu kaliteyi de CE, GOST-R, UKRSEPRO kalite sertifikaları alarak da belgeledik.

vatubuz